ПОЧЕТНА ЕВРОПА (ВИДЕО) Здраво, јас сум Еторе Месина…….аааа..аааа….аааааа

(ВИДЕО) Здраво, јас сум Еторе Месина…….аааа..аааа….аааааа

сподели
фото: Olimpia Milano

Италијанскиот стратег и предводник на Олимпија Милано имаше мала непријатност на последната прес-конференција, која помина без физички последици, но секако малку ги насмеа и дополнително ги расположи присутните:

 

View this post on Instagram

 

Ettore Messina and the chair at OAKA in the press conference room 😂😂😂 (📹 Stefanos Marolachakis)

A post shared by Sportando (@sportando) on