ПОЧЕТНА Во позадина (ВИДЕО) ЗА ДОБРА НОЌ – Атрактивната Бразилка ги распамети сите во Кина

(ВИДЕО) ЗА ДОБРА НОЌ – Атрактивната Бразилка ги распамети сите во Кина

сподели

САД триумфираа во последниот натпревар против Бразил со 89:73 и ги решија сите дилеми околу првото место во групата, но и околу тоа кој ќе им прави друштво во следната фаза.

Но, во добар дел од натпреварот, играта на теренот остана во сенка на атрактивната бразилска блондинка на трибината која им бодеше очи и на камерманите.

Веројатно наскоро ќе дознаеме која е, по примерите на неколку девојки од фудбалските натпреварувања.