https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

ЕВРОПА

Стојан и Аликанте преживеаја, ќе играат мајсторка

Фотографиите се сопственост на basketball.mk и не смеe да се користат без дозвола на медиумот.

Тимот на македонскиот репрезентативец победи со 77:66 против Бреоган и ќе игра трет натпревар, за пласман во финалето на плеј-офот од кој само победникот обезбедува влез во премиерната АЦБ лига на Шпанија.

Ѓуроски постигна 9 поени (1/1, 2/7, 1/2) со 3 скока за 19 мнути игра.

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top