https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

СЛОБОДНИ ФРЛАЊА

Стајо во хумана мисија, во единственото вакво спортско шоу во Македонија – „Слободни фрлања„

Фотографиите се сопственост на basketball.mk и не смеe да се користат без дозвола на медиумот.

Во 2-рата епизода од Слободни Фрлања гостуваше првиот плејмејкер на КК Пелистер – Бобан Стајиќ.

Со Боби поразговаравме за текот на неговата досегашна кошаркарска кариера во клубовите низ Македонија, кој смета дека е најдобар плеј кај нас, како и за неговата нова улога во приватниот живот – сопруг и татко.

“Само со многу труд, тренирање и напорна работа можете да ги постигнете целите. Никогаш не се откажувајте.” – им порача Боби на младите кошаркари, откривајќи им го стариот добар рецепт кон успехот.

Kонтакт: slobodnifrlanja@gmail.com

Во 2-рата епизода беа собрани 3.800 денари и истите се донирани на сметка за лекување на Елизабета Бабунска.

„Слободни фрлања“ е медиумски партнер со првиот кошаркарски портал во Македонија, basketball.mk. Содржината ја определува стриктно авторот на серијалот и истата е независна од порталот basketball.mk.

  

Pin Up Aviator Game by Spribe Review

Pin Up Aviator is a game that is played in the browser. It has a retro feel to it and it’s very easy to get into. The main goal of this game is to take off and fly around the world. Along the way, you will find various items that you can pick up and use in order to help you on your journey. Pin Up Aviator by Spribe that has been getting a lot of attention lately. It is not just another game where you have to fly around and shoot things, it's also a social media app.

Як вигравати в онлайн казино Космолот

Всі геймери мріють зірвати великий куш і хочуть, щоб це сталося якнайшвидше. Вигравати гроші у казино Космолот реально, оскільки клуб https://khersonnspp.in.ua/bonus.php ліцензійний, в ігровій колекції апарати від відомих, перевірених часом виробників (Evoplay Entertainment, NetEnt, Playson, Novomatic), будь-який слот працює на ДСЛ. Все це свідчить про порядність порталу Cosmolot та гарантію виграшу.

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top