https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

МАКЕДОНИЈА

Соколов како старо, изворно кавадаречко вино

Фотографиите се сопственост на basketball.mk и не смеe да се користат без дозвола на медиумот (фото: Никола Спасеноски).

Поранешниот репрезентативец на Македонија е во елемент, во каков не сме го гледале неколку сезони – покажува дека во него се уште има кошарка.

Дарко Соколов постигна 14 поени, на кои додаде 14 скока и по две асистенции и украдени топки, за индекс 26, највисок во победата кај ТФТ со 67:83.

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top