ПОЧЕТНА Во позадина (ВИДЕО) Се сеќавате на Шерон Стоун во „Основен инстинкт“? Иста сцена имаше...

(ВИДЕО) Се сеќавате на Шерон Стоун во „Основен инстинкт“? Иста сцена имаше во Пионир

сподели

Црвена Звезда и Барселона не покажаа којзнае каква убавина на меѓусебниот дуел во Белград, но вниманието го привлече една дама во публиката.

Оние што го следеа телевизискиот превод можеа да го забележат моментот кој неодоливо потсети на култната сцена од филмот „Основен инстинкт“ кога Шерон Стоун го рашири нозете, на задоволство на нејзините фанови, а сега на љубителите на кошарката.