https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

РЕГИОН

Шампионот во јадранската елита

Фотографијата е сопственост на ЖКК Баскет КАМ и не смеe да се користи без дозвола на клубот.

Екипата на Баскет Кам, реши да оди чекор понапред и да излезе од локални рамки, по освојувањето на двојната круна во Македонија.

Составот од Македонска Каменица ќе настапува во WABA (женска АБА) лигата, заедно со Бадел и со конкуренти од Србија, Хрватска, Словенија, БиХ, Црна Гора и Бугарија.

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top