https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

ЕВРОПА

Поранешниот селектор замина од Крајова

Фотографиите се сопственост на basketball.mk и не смеe да се користат без дозвола на медиумот.

Романскиот клуб и официјално потврди дека нашиот стратег Александар Тодоров, веќе не е тренер на овој колектив. По завршувањето на последниот меч претходната сезона, на прес-конференција, Тодоров најави дека нема да остане и дека планира да се врати дома.

Веќе две седмици, популарниот Ацо е во нашиот главен град и по три сезони поминати во Романија, се уште нема решено каде и во каква улога ќе ја продолжи кариерата. Пред Крајова, тој беше асистент во бугарскиот Левски и предводник на МЗТ Скопје Аеродром.

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top