https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

МАКЕДОНИЈА

Настовски во Куманово

фото: kumanovskimuabeti.mk

Дваесетгодишниот бек се сели на северот на кошаркарска Македонија, со потпис за кумановскиот клуб кој во следната сезона ќе биде предводен од тренерот Игор Ѓорѓиевски.

во дресот на струшки Црн Дрим, Андреј Настовски (193, 2000) во последното коло имаше импресивна партија против екипата каде се етаблира како кошаркар, МЗТ Скопје Аеродром.

18 carat gold replica swiss watch planet ocean 2901 bvlgari replica chopard men watch deville hour vision celebrity premium quality replica watches under 110 cool replica watches luxury replica watches china pink how tell rolex copy watches purse valley is jomashop selling buy fake rolex turkey online montre channel replica watch w62019x6 suits against watches replica aaa seamaster movement

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top