https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

ЕВРОПА

Луцидно цепелин-додавање на Нено

acb Photo / S. Gordon

Димитријевиќ имаше 10 поени и 6 асистенции во поразот на Хувентуд од Барселона со 94:73, по што составот од Бадалона беше елиминиран со 2:1 во 1/4 финалето на шпанското првенство.

Нашиот интернационалец остави свој белег на мечот, со едно од додавањата за кош:

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top