https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

МАКЕДОНИЈА

Кавадарчани убедливи против Црн Дим

Фотографиите се сопственост на basketball.mk и не смеe да се користат без дозвола на медиумот.

Еуро Никел славеше убедливо против гостите од Струга, со 111:74 во натпреварот од 17-то коло во нашата прволигашка конкуренција.

Ова е 9-та победа за некогашниот шампион на Македонија кој во моментов, по 15 одиграни меча, е на втората позиција на табелата.

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top