https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

МАКЕДОНИЈА

Јончевски останува во Гостивар

Фотографиите се сопственост на basketball.mk и не смеe да се користат без дозвола на медиумот.

Гостиварци и во рамките на следната сезона ќе играат под водство на истиот тренер, со кој го завршија актуелниот шампионат со пораз во 1/4 финалната пресметка со финалистот Еуро Никел од Кавадарци.

Некогашниот асистент во нашиот национален состав, кој седна на местото на Марјан Србиновски, дојде на три меча до крајот на првенството и победи против МЗТ Скопје Аеродром, Работнички и ТФТ.

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top