https://www.bestwatchreplica.co

replica watches for sale

www.swissreplica.is

МАКЕДОНИЈА

ДИМЧЕВСКИ: Најава за дербито!

Фотографиите се сопственост на basketball.mk и не смеe да се користат без дозвола на медиумот.

Гостивар немаше проблеми на гостувањето кај Црн Дрим, победи со 72:83.

Мислите на играчите на Србиновски, веќе се насочени кон следната рунда:

„По двата пораза, победава е добрeдојдена како увертира за дербито, наредната недела со Пелистер. Иако Црн Дрим има(ше) само една победа сезонава, сепак, на домашен терен стружани знаат да бидат непријатни. Одигравме како што се договоривме и заслужено победивме.“

  

Првиот македонски кошаркарски медиум ви ги пренесува последните новости и достигнувања од кошарката.

Авторски, преземено со дозвола, непристрасно, објективно, проверено и навремено - е нашето мото.

Секое и минимално копирање или преземање на наша содржина, подлежи на законските регулативи и прописи.

Copyright © 2021 basketball.mk - Ние постоиме за вас!

To Top