ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА ВИДЕО: Пламените јазици на Сити Парк Бојс, пред вечното дерби со МЗТ...

ВИДЕО: Пламените јазици на Сити Парк Бојс, пред вечното дерби со МЗТ во Аеродром

сподели

Бакљадата на навивачите на Работнички, со која што беа испратени играчите на најтрофејната екипа, ексклузивно на basketball.mk: