ПОЧЕТНА НБА (ВИДЕО) Леброн Џејмс го повреди обрачот!

(ВИДЕО) Леброн Џејмс го повреди обрачот!

сподели
(фото: Kamil Krzaczynski-USA TODAY Sports)

Никој, апсолутно никој не смее да заспие на стража покрај најдобриот кошаркар на денешницата. Тоа најдобро го почувствуваа играчите на Чикаго Булс: