ПОЧЕТНА Некатегоризирана (ВИДЕО) Супермен не го знае Супермен

(ВИДЕО) Супермен не го знае Супермен

сподели

Легендарниот центар на Лос Анџелес Лејкерс во свој стил го искоментира враќање на еден од неговите наследници во Стејплс центарот.

Новинарите го прашаа што мисли за Двајт Хауард, а тој целиот во прашалници, одговори дека не го познава. Супермен не го знае Супермен???