ПОЧЕТНА Други репрезентации ЛИНК за натпреварот Македонија-Шпанија

ЛИНК за натпреварот Македонија-Шпанија

сподели
МКФ

Кадеската репрезентација на Македонија од 14:15 го игра првиот натпревар од Европското првенство во Удине.

Прв противник е еден од најголемите фаворити за титулата Шпанија.

Натореварот можете да го проследите на овој ЛИНК.