ПОЧЕТНА СВЕТ Каде се добрите стриптиз клубови, таму Харден е „камен“

Каде се добрите стриптиз клубови, таму Харден е „камен“

сподели
twitter

Еден американски студент одлучил да направи анализа на игрите на ѕвездата на Хјустон Рокетс и дошол до сензационален заклучок.

Џејмс Харден има проблем против ривали од градови каде има добри стриптиз клубови. Најдобро игра во Торонто каде нема такви места, а најлош е во Мајами – градот кој е познат по стриптиз клубовите.

На сите им е познато дека „Брадата“ е љубител на ноќниот живот. Тоа не му пречи, сепак, да биде најдобар стрелец во НБА лигата оваа сезона, со просек од 36,5 поени на натпревар.