MOST POPULAR

МЕКИЌ: Сите што ме познаваат, знаат што чувствувам за МЗТ

По пауза од речиси три години, репрезентативниот бек повторно ќе го облече „сино-белиот“ дрес на својот омилен клуб. Со него продолжува интенцијата на МЗТ Скопје...

TECH

МЕКИЌ: Сите што ме познаваат, знаат што чувствувам за МЗТ

По пауза од речиси три години, репрезентативниот бек повторно ќе го облече „сино-белиот“ дрес на својот омилен клуб. Со него продолжува интенцијата на МЗТ Скопје...

Мекиќ и МЗТ Скопје – љубовта продолжува

Седумкратниот македонски шампион го договори второто засилување за претстојната сезона, по Филип Бакоч кој од Еуро Никел се пресели во Аеродром. Нов член на четата...

LIFE

DESIGN

0фановикако
66,984следбенициследете
32,500претплатницисе претплатите

LATEST VIDEOS

- Advertisement -
Секој ден бесплатни спортски типови:

TECH POPULAR

TRAVEL

ШТЕТА: Блокотехна испушти шанса, Левски е во финале

Македонија ќе има претставник во големото финале од БИБЛ лигата, но тоа нема да биде Блокотехна. Во првиот полуфинален дуел од завршниот турнир во Самоков,...