ПОЧЕТНА Некатегоризирана (ФОТО) Уште не дошол во Лејкерс, Дејвис има графит во Лос Анџелес!

(ФОТО) Уште не дошол во Лејкерс, Дејвис има графит во Лос Анџелес!

сподели

Навивачите на втората најтрофејна франшиза во НБА буквално полудеа од моментот кога беше објавено дека во новата сезона нивниот омилен тим ќе влезе со уште една суперѕвезда.

Толку се среќни што за еден ден направија графит на еден ѕид во градот, се разбира, со дрес на Лејкерс.