ПОЧЕТНА Женска кошарка ЈЕЛЕНА АНТИЌ: Во 2018-та, побрзо заздравување и добар трансфер

ЈЕЛЕНА АНТИЌ: Во 2018-та, побрзо заздравување и добар трансфер

сподели
фото: mkf.mk

За 2018, можам да посакам само побрзо заздравување на повредата, влегување во топ форма, и некој одличен трансфер за наредната сезона каде што ке прикажам добри игри.

На читателите им посакувам многу среќа и насмевки, и многубројни соништа од кои дел ќе се остварат во новата 2018 година.

Среќна Нова Година во името на капитенот на женската сениорска репрезентација Јелена Антиќ и basketball.mk!