ПОЧЕТНА Во позадина (ФОТО) Момчињата од Градски парк со огромно срце

(ФОТО) Момчињата од Градски парк со огромно срце

сподели

Како што беше најавено, навивачката група на Работнички, Сити Парк Бојс ги донираше средствата собрани од прославата на 20-годишнината од постоењето.

Освен паричната помош, со пакетчиња ги израдуваа децата од Клиниката за детски болести. Секогаш биле пример за сите, така е и сега.

фото: City Park Boys