ПОЧЕТНА Во позадина СПЕКТАКУЛАРЕН ТРАНСПАРЕНТ: Тројца кошаркари на иста екипа, се „степале“ поради една девојка

СПЕКТАКУЛАРЕН ТРАНСПАРЕНТ: Тројца кошаркари на иста екипа, се „степале“ поради една девојка

сподели

На натпревар во Република Српска, беше истакнат транспарент на кој што се вели дека тројца соиграчи од иста екипа се конкуренти вон теренот. Дали има вистина во ова, треба да почекаме и да видиме:

View this post on Instagram

Poštena žena.

A post shared by Misko4R (@dnevna_doza_miska_raznatovica) on