ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА КК РАБОТНИЧКИ: Многу незаборавни моменти во новата година

КК РАБОТНИЧКИ: Многу незаборавни моменти во новата година

сподели

Од името на управата на КК Работнички на сите љубители на кошарката, во Новата 2018 година им посакуваме многу незаборавни моменти на среќа, радост и успех. На оние кои што ги слават Божиќните празници им посакуваме мир и благосостојба.

Среќни празници!

Среќна Нова Година во името на Кошаркарскиот клуб Работнички, претседателот Ристо Гапиќ и basketball.mk!