ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Гевгелиска најискрена желба за 2018-та

Гевгелиска најискрена желба за 2018-та

сподели

Екипата на КК Кожув ви ја честита годината што доаѓа, во која што посакуваме опстанок во првата македонска лига, а следната сезона да освоиме титула.

Тоа е нашата желба, а на сите љубители на кошарката им посакуваме здравје, среќа и љубов.

Среќна Нова Година во името на КК Кожув и basketball.mk!