ПОЧЕТНА Други лиги (ВИДЕО) Како се загреваат младите на МЗТ, пред Работнички

(ВИДЕО) Како се загреваат младите на МЗТ, пред Работнички

сподели

Во полуфиналето на У18 турнирот во нашата младинска лига, се среќаваат екипите на МЗТ и Работнички. Сезонава, три меѓусебни победи имаат аеродромци, но ова е мечот на годината.

Еве како изгледа психолошкото загревање под трибините во Градски парк: